Özreels Makara

Hakkımızda

1988 yılında ; Özdemir Elektrik Ltd. Şti. ile başlayan meslek hayatımızda, bu güne kadar 500’e yakın Ulusal-Uluslararası orta ve büyük ölçekte projelere imza atmış, tüm Dünya’ya ve Türkiye’ye enerji iletimleri, yenilenebilir enerji ve ahşap makara sektörlerinde ciddi faydalar sağlamış bulunmaktayız.

2002 yılında kablo sektöründe kullanılan ahşap kablo sevk makara imalatı ile alakalı otomasyon projeleri oluşturup yurt içi ve yurt dışında ciddi projelere imza atmış bulunmaktayız. Özellikle Ahşap makara ve ahşap ambalaj sektöründe yeni Ar-Ge çalışmalarımız kablo üreticileri tarafından çok cazip bulunup, ahşap kablo sevk makaralarında ki teknik projelerimiz ciddi talep almıştır.

2014 yılında Kayseri/Turkiye ‘ de ahşap ambalaj sektöründe hizmete devam edilirken, Ar-Ge ürün gamımıza Kontraplak , Kontraplak Kablo Makaraları ve Çelik Halat Sevk Makaraları çalışmalarına başlanmış olup seri üretime devam edilmektedir. Yapılan Ar-Ge çalışmalarının sonucunda orta segment ahşap kablo makara sevkiyatlarında ki Uluslararası taşımalarda deformasyon ve dara ağırlıkları göz önünde bulundurularak ürettiğimiz kontraplak makaralarımız, 150 kg’dan 1250 kg’a kadar taşıma kapasiteli olup Dünya projesi olarak kabul görülmüştür. 30 gün suyun içinde kaldığında bile deformasyon oluşmayan makaralarımızı Rusya’nın Kuzey bölgelerinde sıklıkla rastlanan Huş Ağacı ürününden elde etmekteyiz.

Dünya’da çok nadir uygulanan yüksek frekans jeneratörleri ile imalatını yaptığımız Kontraplak Makaralarımız  500mm’den 1300mm’ye kadar olan ölçüler için geçerlidir. Düşük maliyetli ve yüksek taşıma kapasiteli kablo – çelik halat sevk makaralıları projelerimiz kablo üreticileri ve firmamız ile ortak çalışma sonucu ;  %300 düşük dara ağırlığı ile %200 daha  düşük ağaç kullanımı ile projelerimizi tamamlamış olmaktan mutluluk duymaktayız.

Yeni otomasyonlu makinelerimiz ve tecrübemiz ile Kontraplak ve Kontraplak Makara üretiminde Misyonumuzu ;

‘’ en kaliteli – en güvenilir – en üretken ‘’

Firma olarak benimsediğimiz bu alanda, yapmış olduğumuz mevcut ürünler dışında spesifik ürünlerle de şirketimize ürün çeşitliliği ve görsellik anlamında değer katmayı hedeflemekteyiz. Böylelikle bu sektörde yıllardır olduğu gibi hem kalıcı olmayı hem de ülke ekonomisine katkı sağlamayı şirketimiz adına bir görev olarak görmekteyiz.

 

ÖZREELS

 AMB. NAK. ORM. ÜRN. İTH. İHR

SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ

tr_TRTürkçe